Kurumsal | Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük yapı firmaları rehberine hoşgeldiniz.

Kurumsal

Kurumsal

     Sitemiz Türkiye de faaliyet gösteren bütün yapı sektöründeki esnafların hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan işletmelerine ait web sayfası oluşturması, bu web sayfasını güncellemesini sağlayacak platformu sağlayan bir sayfadır.

Türkiye'nin en kapsamlı yapı malzemeleri firma rehberine hoş geldiniz. Firmanızı ücretsiz olarak ekleyin, müşteriler ayağınıza gelsin.Ücretli paketlerimizden alıp daha kapsamlı hizmetler alabilirsiniz.Sektörlere ayrılmış yapı firma rehberinde arayan herkes aradığına kolayca ulaşabiliyor. Siz de sektörünüze en uygun kategoriyi seçerek firmanızı listeyebilirsiniz.Arama motorunda üst sıralarda yer alan sayfalarımızdan ücretsiz müşteri elde edinin.

     Firma Rehberi'ndeki ilgili kategori sayfasına ulaşan herkes size de ulaşacak.Yapı malzemeleri sektöründe tüm bayileri bir araya getiren bunun yanında üretici firmalardan bayilere malzeme satmak isteyen toptan firmalarıda rehberde toplayan seramikbayi.com sizleride aramızda görmek ister.Yıllardır yapı malzemeleri sektöründe çalışan ekibimiz bu sektörün tüm ihtiyaçlarını bilmekle beraber eksik olan kısımlarıda tamamlamaya çalışmaktadır.Bizimle çalışan bayiler dijital çağın tüm olanaklarından faydalanacaktır.

“DİĞER FİRMALARDAN FARKINIZ OLSUN” sloganı ile yayın hayatına başlayan www.seramikbayi.com firma rehberlerinin yapı sektöründe ki en gelişmişi iddiasıyla yayın hayatına devam etmektedir.