Dönmez Yapı Grubu Seyhan, ADANA, TR - Adana / Seyhan | Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük yapı firmaları rehberine hoşgeldiniz.
E-mail Onaylı

Dönmez Yapı Grubu Seyhan, ADANA, TR

Fatih Mahallesi Mücahitler Cad. No:185 - Adana / Seyhan
Firma toplam 0 yorum almış, 50 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
Dönmez Yapı Grubu Seyhan, ADANA, TR Hakkında

Her zaman en iyiyi sunmak ve en iyi olmak.” gayesiyle 1974 yılında temellerini atan DÖNMEZ YAPI GRUBU, inandığı bu ilkeyle Adana ve çevresindeki en büyük inşaat malzemesi tedarikçisi konumuna yükselmeyi başardı.

Kurulduğu ilk günden itibaren, içinde bulunduğu sektör için ‘çözüm’ olmayı kendisine hedef edinen firma; Alanında en iyi olan iş ortaklarıyla çalışarak, bir inşaatta ihtiyaç duyulabilecek ince-kaba tüm yapı malzemelerini tek bir çatı altında topladı. Bu anlamda insanlara sunduğu geniş ürün gamı ile tüm ihtiyaçlarınıza aynı anda kolayca ulaşabileceğiniz bir kapı haline geldi.

İşine duyduğu saygı ve insanlara verdiği değer ile her zaman belli bir kalite anlayışını benimsedi. Her geçen gün biraz daha büyüdü. STİL PARK ve KIBATH markalarını oluşturarak tasarımla kaliteyi aynı çizgide buluşturdu. Eczacıbaşı Grubu'na ait VİTRA, ARTEMA, VILLEROY & BOCH markaları'nın bölge distribütörlüğünü üstlendi.

DÖNMEZ YAPI GRUBU, ARMA İNŞAAT ile kurmuş olduğu SARUS A.Ş. ve YASİN IŞIK İNŞAAT ile kurmuş olduğu BİRİKİM İNŞAAT firmaları ile bir çok projeye imza attı. Sadece DÖNMEZ YAPI GRUBU adıyla değil, kurduğu diğer ortaklıklarla da başarıyı yakaladı.

Dönmez Yapı Grubu Seyhan, ADANA, TR Konumu
Dönmez Yapı Grubu Seyhan, ADANA, TR Resimler & Videolar
Dönmez Yapı Grubu Seyhan, ADANA, TR Ürün & İlanlar
Dönmez Yapı Grubu Seyhan, ADANA, TR yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Dönmez Yapı Grubu Seyhan, ADANA, TR

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri