ANA REKLAM
Pinterest'teki En Güzel 15 Mutfak Tasarımları

içinde BİNA VE TADİLAT INSPO · DEKORASYON

Pinterest'teki En Güzel 15 Mutfak

Yirmi yıl önce (Pinterest ve Instagram günlerinden önce) kocamla birlikte ilk evimizi inşa ettik. Fikir ve tasarım konseptleri bulmak için yüzlerce dergi ve kitaba baktık. Gözyaşı bezleriyle bir tasarım kitabı hazırladım ve ilk evimizi tasarlarken kullandığımız şey buydu.  

Dört ev ve dört mutfak sonra, parmaklarınızın ucunda dünyanın her yerinden çok güzel ev resimleri olmasını seviyorum. İtiraf etmeliyim… Pinterest partisine geç kaldım. Yakın zamana kadar mevcut bilgi ve görsel zenginliğini tam olarak takdir etmemiştim. Şimdi ilham ve tasarım fikirleri için bir kaynak olarak Pinterest ve Instagram'a bağımlıyım.

Bugün, Pinterest'teki en güzel 15 mutfağa dair görüşümü sizinle paylaşacağımı düşündüm. Bunlar, rustik çiftlik evinden temiz ve zarif bir tarza kadar geniş bir yelpazeye sahiptir, ancak hepsi sevdiğim aynı sıcak stile sahiptir ...

1. RUSTİK ŞIKLIK

ESKİ SEAGROVE HOMES tarafından tasarlanan bu mutfak , tüm zamanların favorilerimden biri ve Pinterest'teki en popüler mutfaklardan biri. Geri kazanılmış ahşap, parlak beyaz dolaplar ve modern aydınlatmanın karışımını seviyorum. Rustik ve zarifin mükemmel karışımı.


2. ÜLKE KARAKTERİ

WHITETAIL FARM'dan bu mutfağın kırsal cazibesine bayılıyorum . Dolapların üzerindeki ahır kapıları, lavabonun üzerindeki bulaşıklık ve doğal ahşap aksanlar böylesine sıcak ve davetkar bir alan yaratıyor. Her detay mükemmeldir!


3. MODERN ÇİFTLİK

CASTLE CUSTOM HOMES tarafından tasarlanan bu mutfakta beyaz dolaplar ve rustik ahşap tepeli orta ada mükemmel bir karışım . Merkez adanın üzerindeki çift fenerlerin temiz çizgileri, bu çiftlik evi tarzına mükemmel bir modern dokunuş katıyor.


4. ÇİFTLİK EVİ GÜZEL

Mutfaktaki çiftlik evi masasını ne kadar sevdiğimi sana anlatamam! Sıcak ahşap tonları ve siyah vurgularla karıştırılan dolapların yumuşak grisi, çok davetkar ve rahat. Büyük boy kanatlı sandalyeler, yumuşak ve parlaklığın mükemmel bir dokunuşunu ekler.


5. MÜKEMMEL DENGE

OLD SEAGROVE HOMES imzalı bu mutfak  , renk ve dokuların mükemmel dengesini temsil ediyor. Beyaz mermer duvar, seriyi çevreleyen rustik ahşap dolaplarla dengelenmiştir. Ahşap kirişler ve yontma beyaz tavan, eski bir dünya cazibesi katmaktadır. Ve mavinin dokunuşları, bu büyüleyici mutfakta mükemmel renk karışımını yaratır.


6. BİR BEYAN MERKEZİ ADASI

Bir açıklama yapan bir merkez adaya bayılıyorum ve DESIGN 4 CORNERS'ın bu güzel mutfağı  tam da bunu yapıyor! Süper temiz beyaz dolaplar, ahşap panelli buzdolabı ve deri bar tabureleri ile kontrast oluşturan parlak renk patlaması, çağdaş ama sıcak bir tasarım oluşturur.


7. RUSTİK BASİTLİK

@Whiteflowerfarmhouse'dan bu büyüleyici, rustik çiftlik tarzı mutfak  , sadeliğin ve güzelliğin özüdür . Geniş tahta zeminlerden dönen merkez adasına kadar bu sadece çiftlik evi cazibesini haykırıyor. Özellikle endüstriyel aydınlatmayı ve vintage tarzı lavaboyu seviyorum!


8. DREAMY BEYAZ MUTFAK

Rustik… kusursuz… mükemmellik. @ Dreamywhiteslifestyle'ın bu mutfağı o kadar çekici ve sıcak ki, önce nereye bakacağımı bilmiyorum. İşlenmemiş ahşap balıksırtı zeminlerinden vintage mermer lavaboya kadar bu mutfağın her seferinde beni çektiği eski dünya cazibesi!


9. MODERN SICAKLIK

Bazen daha az. KATE OSBORNE tarafından fotoğraflanan bu güzel mutfakta durum budur .   Parlak beyaz tezgahlar ve mermer backsplash ile birlikte beyaz dolaplar, ahşap ve pirinç dokunuşlar için mükemmel bir zemin oluşturur.


10. GELENEKSEL ÇAĞDAŞ BULUŞUYOR

Ah, modern tasarım dokunuşlarıyla geleneksel bir mutfağın güzelliği. FOX GROUP'un bu mutfağı , bu estetiğin mükemmel bir karışımı. Balıksırtı zeminleri ve geleneksel beyaz bir dolabı sevdiğimi biliyorsunuz, ancak pirinç boru cam rafların ve mermer levha backsplash'in beklenmedik eklenmesi, geleneksel ve moderni mümkün olan en iyi şekilde birleştiriyor! Peki köşedeki pizza fırınına ne dersin? Mükemmellik !!


11. GEMİ VE AÇIK RAFLAR

Küçük ve modern bir çiftlik evini geleneksel bir mutfağa nasıl dahil edersiniz? DAVENPORT DESIGNS'in bu çarpıcı mutfakta yaptığı gibi açık raflar ve korniş ekleyin . Lavabonun üstündeki deveboynu aydınlatma armatürlerini ve dolap kapılarındaki antika aynayı da seviyorum !!


12. MÜKEMMEL GRİ

Mutfak dolapları için mükemmel gri tonunu seçmek neredeyse imkansız. Çok mavi değil… çok yeşil değil… doğru!  HUMPHREY MUNSON , antika pirinç donanımla karıştırılmış bu muhteşem dolap rengiyle kafadaki çiviyi vurdu. Parlak beyaz tezgahlar, yumuşak gri tonuna mükemmel bir kontrast katar.


13. BİR BİLDİRİM GERİ DÖNÜŞÜ

Beyaz ve doğal ahşap bir mutfakta çarpıcı bir backsplash ifadesinden daha güzel ne olabilir? Bree @whitesparrowfarm , bu karo backsplash ile muhteşem bir açıklama yaptı. Ahşap kirişlerin doğal ahşap orta ada ve davlumbaz ile dengesi mutfağın mükemmelliğini sağlar!


14. EN İYİ AHŞAP KİRİŞLER

Bu mutfağı Pinterest'te gördüğümde, izlerimde durdum! Ahşap kirişlerin hayranıyım ve BLAIR BURTON INTERIORS'ın bu mutfağı bu görünümü yepyeni bir seviyeye taşıyor. Endüstriyel aydınlatma ve temiz, beyaz dolaplarla karıştırılmış rustik ahşap, bir gösteri durdurucu olan çarpıcı bir görünüm yaratır.


15. BEYAZ HATLARI TEMİZLEYİN

Oh, PARKES AND LAMB tarafından tasarlanan bu mutfağın tertemiz beyaz çizgilerini ne kadar seviyorum . Beyaz tabaklar, basit davlumbaz ve soluk mavi Le Cornue serisinin muhteşemliği ile açık beyaz raflar… ahhhh. Ve aralığın arkasındaki mermer backsplash hakkında konuşabilir miyiz? Mükemmellik!

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. seramikbayi.com | 2020

Iyzico