ANA REKLAM
En İyi 16 Ev Yenileme Instagram Hesabı

@mrkate

Parlak kiremitli banyo

 

mrkate / Instagram

Bay Kate'i takip ettiğinizde pastel tonlara, tonlarca şımartmaya ve çarpıcı öncesi ve sonrasına hazır olun. 3,5 milyon YouTube takipçisine bol miktarda yardım ve fikir sağlayan bir iç mimar. Onun Instagram'ı da fantastik ve harika tasarım fikirleri ve inanılmaz derecede sevimli bebek resimleri ile dolu. Ev tadilatı konusunda ciddiyseniz, Bay Kate izlenmesi gereken bir yer.

 

@chrislovesjulia

Siyah bar tabureli mutfak

 

chrislovesjulia / Instagram 

Julia Marcum bir iç koç ve kendini kanıtlamış bir ev adamıdır. Instagram, ev tadilatı söz konusu olduğunda şık, şık ve çılgınca zeki. Sayfasında kendi adına konuşan ve Julia'nın herhangi bir odayı nasıl tutacağını ve onu taze ve benzersiz kıldığını kanıtlayan çok çeşitli öncesi ve sonrası çekimleri var.

 

 

younghouselove / Instagram 

Sherry Petersik (ve John!) İki eski sahil evinin yanı sıra evlerini tamamen elden geçiriyor. Bu büyüklükte bir projeyle, çalışmaları kesinlikle onlar için biçilmiş kaftan. Ancak, süreçlerinin çarpıcı fotoğraflarından da görebileceğiniz gibi, bu çapta bir şeyin üstesinden gelecek daha iyi bir çift yok. Ayrıca bu avizenin büyük hayranlarıyız.

 

oklarandbow / Instagram

Ashley Petrone'nin Instagram'ı, evinin tasarımıyla kasıtlı yaşamanın bir vitrini. Mobilya önerileri, tasarım ipuçları, renk paleti ilhamı ve ev hackleri arıyorsanız, bu sizin için hesaptır.

 

 

jennykomenda / Instagram

Jenny Komenda, kalıpları karıştırmak konusunda utanmak için hiçbir neden olmadığının kanıtıdır. Doğru şekilde yaptığınız sürece, bir baskı karışımı oldukça çarpıcı bir ifade olabilir - ve Jenny, takipçilerine nasıl olduğunu göstermekten mutluluk duyar. Kendisi eski bir iç mimar ve dergi yazarı, ev çevirmeni ve matbaa kurucusundan döndü. Instagram'ı, tasarım pirzolalarının her zamankinden daha iyi olduğunu kesinlikle kanıtlıyor ve sağlıklı bir ilhamla ayrılacaksınız.

 

angelarosehome / Instagram

Angela Rose'un Instagram'ı, evinizi dönüştürmek için DIY'nin gücüyle ilgilidir. Her zaman müteahhit kiralamak ve profesyonellerden tonlarca para harcamak zorunda değilsiniz. Bazen bunu gerçekten kendiniz yapabilirsiniz ve Angela Rose'un sayfası bunun kanıtıdır. Ev yenileme projeniz için kendin yap çözümleri arıyorsanız, 

 

francois_et_moi / Instagram

Erin Francois, 1930'ların Tudor dubleksini modernize ediyor ve takipçilerine güzel bir şekilde tasarlanmış vinyetlerle davranıyor. Erin için oyunun adı tasarım odaklı DIY ve iç tasarımdır. Tonlarca renk, küçük vurgular ve basit kesmelerle kesinlikle Erin'in tarzının bir kısmını kendi alanınıza uygulamak isteyeceksiniz.

 

yellowbrickhome / Instagram

Kim ve Scott, bir evi ev yapan en iyi boya renklerini, tasarımı ve küçük detayları bulmakla ilgilidir. İç tasarım ve tadilatta en iyinin en iyisi için sayfalarını inceleyebileceksiniz.

 

frills_and_drills / Instagram

Lindsay Dean, elektrikli el aletleri ile bütçeye uygun güzel alanlar yaratmakla ilgilidir. Tarzı havadar, kadınsı ve hafif. Sadece bu da değil, onun projeleri kendi evinizde kolaylıkla yapılabilir. Yenileme projeleri üstlenen kadınları çevreleyen stereotipleri yıkmanın parlak bir örneği. Evinizi olmasını istediğiniz her şeyi yapmak için ipuçları, püf noktaları ve hackler için Lindsay'i takip edin.

 

 

roomfortuesday / Instagram

Sarah Gibson'ın sayfası, evini yenileme yolculuğunun çarpıcı bir anlatımı. Instagram'da ve blogunda tonlarca tasarım ipucu, kendin yap projesi, stil ve iç mekan paylaşıyor . Kendi ev yenileme projeniz için kesinlikle takip etmeye  değer.

 

diyplaybook / Instagram

Casey Finn tamamen o DIY hayatıyla ilgili. O ve kocası 1921'deki evlerini yeniliyorlar. Sayfasında stil ipuçları ve kendi evinizde denemek için can atacağınız DIY projelerinin adil bir payı paylaşılıyor.

philip_or_flop / Instagram

Philip'in sayfası çok güzel. Takipçilerine, evinizi olabilecek en iyi hale getirmeye yardımcı olmak için birçok öğretici, ipucu, püf noktası ve ilham sağlar. Harika mutfak tadilatlarından banyo tadilatlarına ve aile odası dönüşümlerine kadar, Philip'in DIY ve ev tadilatı yolculuğunu takip ederek hata yapamazsınız.

 

Makingprettyspaces / Instagram

Banyomuzun bu kadar olağanüstü görünmesini isteriz. Renk şeması, duvar kağıdı, kulplar - hepsi DIY ve Jennifer'ın tasarım gözü sayesinde kusursuz ve benzersiz görünüyor. Çok sayıda DIY hilesi ve güzel dönüşümler için sayfasını takip edin.

 

thegritandpolish / Instagram

Cathy, alanınızı tamamen yenilemek için bir fan gibi basit şeyleri değiştirmenin gücünü gösterir. Instagram'ı, anında benimsemek isteyeceğiniz tasarım ilhamları ve stil fikirleri ile doludur. Cathy'nin Instagram'ına bir göz attıktan sonra, yardım edemezsiniz ama dünyayı (ve evinizi) alt etmeye hazır hissedersiniz.

insidethegrove / Instagram 

Liz, birçok stil ve tasarım bilgisine sahip bir ev ve DIY blog yazarıdır. Kendin yap çözümleri, ürünleri ve daha fazlası aracılığıyla yeni öğeler ve işlevsellik eklerken eşzamanlı olarak evin temeliyle çalışır.

 

thegoldhive / Instagram

Zümrüt yeşili duvarlara asla hayır demeyiz - özellikle de böyle göründüklerinde. Ashley, 1915 tarihli tarihi bir ustayı restore etme ve yenileme sürecindedir. Yenilemeyi sorumlu kılmak için sürdürülebilir hacklerle ilgileniyor. Ashley'i takip ettiğinizde renk incelemesi, 

 

 

 

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. seramikbayi.com | 2020

Iyzico